Zadzwoń teraz! 32 2345678

ART-PAPIER niewyczerpane możliwości

ART-PAPIER niewyczerpane możliwości

Papier czerpany jest obecny w moim życiu niemal od zawsze. Pierwszą firmę w której czerpałem papier i promowałem rękodzielnictwo założyłem prawie 30 lat temu – mówi właściciel, twórca i ojciec sukcesu Czerpalni Papieru ART-PAPIER Flawiusz Pietrzyk.

Początki, jak zwykle bywa, nie należały do najłatwiejszych. Na rynku nie było wielu podobnych firm, od których można się czegoś nauczyć, receptury dostępne były w starych publikacjach, a prawdziwych mistrzów białej sztuki ubywało. Często uczyłem się więc na zasadzie prób i błędów, implementacji rozwiązań technicznych z pokrewnych branż. Dzięki temu zbudowałem unikalną czerpalnię z wieloma autorskimi rozwiązaniami i odkryłem mnóstwo sposobów rozwoju. Mogłem bez problemu nadążać za potrzebami rynku i zmieniającej się mody. Bo papier ręcznie czerpany ma niewyczerpane możliwości zastosowań.

Dziś prowadzę dobrze wyposażoną czerpalnię, która może wyprodukować 100 000 arkuszy B2 rocznie i mogę zaoferować szeroką gamę produktów. Poza klasycznymi papierami czerpanymi kolorowymi i z dodatkami roślinnymi wprowadziłem nową, ekologiczną linię papierów czerpanych z nasionami. Produkujemy rosnące papiery z różnymi rodzajami nasion do formatu B2+, możemy zaopatrywać wiec duże drukarnie. Obok papierni prowadzę też małą firmową drukarnię, aby szybko i kompleksowo dostarczać oryginalne, personalizowane wydruki, papeterie i ekologiczne upominki dla firm.